KONST / Litografier / Färglitografi 10562491
nr 1056 2491
Färglitografi
signerad. 1957, Komposition, 57x77
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 september 2016
kl 20:33:12
200 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr